W KILKU SŁOWACH O SOBIE

Witaj na mojej stronie!

Jestem Barbara Snarska – Setiarso i jestem licencjonowaną terapeutką.

Dinami jest miejscem, w którym przede wszystkim pomagamy dzieciom, które na co dzień borykają się z różnego rodzaju trudnościami – zarówno związanymi z ich rozwojem fizycznym jak i psychologicznym.

Celem, który od zawsze przyświecał Dinami, jest jak najwcześniejsze zdiagnozowanie powyższych problemów i wdrożenie rozwiązań, które będą jak najskuteczniejsze i przyniosą doskonałe rezultaty. Warto podkreślić, że Dinami nie jest li i jedynie miejscem, w którym udzielana jest pomoc dzieciom. Bardzo ważne w naszej pracy jest także wsparcie dla rodziców. Problemy, z którymi borykają się dzieci, to także problemy rodziców. Nie zawsze wiedzą oni, w jaki sposób prawidłowo sobie z nimi radzić.

W Dinami udzielamy im odpowiedniego wsparcia i pomocy. Nasz zespół specjalistów, z pewnością będzie umiał udzielić państwu odpowiedniego wsparcia, pomocy, jak również cennych wskazówek dotyczących tego, w jaki sposób pracować z Waszymi pociechami.

Moja edukacja

Z zawodu jestem pedagogiem. Posiadam też odpowiednie kwalifikacje, aby wykonywać zawód terapeuty integracji sensorycznej oraz integracji bilateralnej. Zajmuję się też terapią przy pomocy Metody Johansena. Polega ona przede wszystkim na indywidualnej stymulacji słuchu. Mam bogate doświadczenie jeśli chodzi o Metodę Neuroflow. Prowadzę też Terapię Ręki.

Dinami nie jest dla mnie tylko i wyłącznie pracą. Kiedy ukończyłam Uniwersytet Warszawski, kontynuowałam swoją naukę, dzięki stypendium naukowemu, na Uniwersytecie Arystotelesa w Thessalonikach. Posiadam bardzo bogate doświadczenie w pracy zarówno jako pedagog i terapeuta. Praca z ludźmi i niesienie im pomocy, są dla mnie bardzo ważne. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym zajmować się czymkolwiek innym.

Stare porzekadło mówi, że tylko rodzic będzie w stanie zrozumieć drugiego rodzica. Doskonale to rozumiem, ponieważ prywatnie, jestem mamą dwóch, wspaniałych chłopców.